عضویت| 0

اسکن نگاتیو – عکس – اسلاید 2 سال پیش | 0 مشاهده شده


اسکن نگاتیو – عکس – اسلاید

آریانام اسلیم

قبل از اختراع و طراحی دستگاه اسکنر برای ارسال یک سند مجبور بودید از فکس استفاده کنید تا سند و عکس خود را به صورت دیجیتال در آورده و از طریق خطوط تلفن ارسال کنید تا در دستگاه مقصد دریافت و چاپ شود. ولی با ظهور دستگاه های اسکنر این فرایند بسیار آسان تر شد. به صورتی که شما می توانید از سند یا عکس خود تصویر گرفته و به صورت یک فایل دیجیتال در آرشیو خود ذخیره نمایید یا برای ارسال و اشتراک گذاری تصویر خود، از طریق ایمیل ارسال کنیدامروزه این کار با اسکنرهای دیجیتال انجام پذیر است. اسکن نگاتیو – عکس – اسلاید در اندازهای مختلف و با کیفیت ممتاز انجام می پذیرد .
پاسخگوئی به سئوالات از طریق شماره ۰۹۱۲۱۹۸۴۲۸۵  و اطلاع از نحوه ثبت سفارش 
نکاتی درباره اسکن نگاتیو – عکس – اسلاید که باید رعایت شوند :

۱- قبل از اسکن حدالمقدور آنها را از وجود گرد و خاک پاک شود .۲- قبل از اسکن شیشه اسکنر باید تمیز و عاری از لکه باشد .۳- حداقل اسکن باید ۳۰۰ DPI باشد .۴- اسکنهای با رزلوشن بالا برای کارهای چاپهای عریض فایده ای ندارند .۵- حدالمقدور برشها و تنظیم رنگها با اسکنر انجام شود .۶- بعد از اسکن می بایست عکسها توسط برنامه های ویرایشی ازجمله فتوشاپ ادیت شوند و اگر دارای بافت های درشت کاغذ مات هستند فیلتر گذاری شوند .۷- دقت شوند که اسکن ها با پسوند jpj یا tif باشند تا بتوان در تمامی برنامه ها باز کرد .
سفارشات اسکن :
۱- حضوری

[us_single_image image=”11544″ size=”tnail-masonry” align=”center” animate=”fade” animate_delay=”” css=”.vc_custom_1563293687240{background-color: #ffffff !important;}”]